Vánoce

Krásný den všem příznivcům Tří fazolek a Vánoc

Přicházíme s nabídkou letošního vánočního cukroví. Vybírat můžete ze tří druhů vánočních kolekcí - krabice cukroví z mouky špaldové a pšeničné, krabička s cukrovím z mouky bezlepkové a krabice pro milovníky čokolády.

Veškeré informace proč to děláme, se dočtete po rozkliknutí odkazu. 

Uvědomujeme si, jak důležitou součástí Vánoc je vánoční cukroví. Takže pro ty z Vás, kteří by nás rádi podpořili, máme ujištění, že kdyby se nám nepodařilo cílovou částku vybrat, nemusíte zoufat. Objednávku Vám případně převedeme k nám do e-shopu a bude vše tak, jak má, a cukroví od nás dostanete za stejných podmínek. My však věříme, že se nám podaří splnit náš cíl a kampaň dopadne úspěšně. Společně to dáme.

Pro ty z Vás, kteří jste z blízkého okolí - cukroví si budete moci vyzvedávat u nás na výrobně (Ústecká 107) v termínu 17.-18.12. (pátek a sobota) a krabičku čokoládovou poté v úterý 21.12. (22.12. nám začíná vánoční volno a výrobna bude až do 3.1.2022 zavřená). Do Pardubic, Hradce Králové a okolních měst a vesnic budeme rozvážet (na smluvená výdejní místa) 18. -19.12. (sobota, neděle).O detailech Vás budeme informovat.

Rádi bychom upozornili, že obsah krabic je neměnný a že naše výroba je smíšená, tj. i bezlepkové výrobky mohou stopy lepku obsahovat. Bezlepkové vánoční cukroví tedy doporučujeme těm z Vás, kteří se lepku vyhýbáte z osobního přesvědčení či Vás minimální množství lepku nemůže ohrozit na životě. Silně alergickým osobám zakoupení našeho cukroví nedoporučujeme. Cukroví bude baleno v přírodních kraftových krabicích s okénkem a krabička čokoládová (naše limitovaná edice) bude převázána ozdobnou stužkou.

Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na letošní vánoční pečení. Jsme zvědaví, v kolika rodinách naše sladké krabičky udělají radost na vánočních stolech a pevně věříme, že příští rok Vám je povezeme už naším parťákem na čtyřech kolech. 

Mějte se krásně

Vaše Fazolky

Objednávky přes portál HITHIT
Vánoční cukroví 1kg
747,83 Kč bez DPH
860 Kč / balení
 
Momentálně nedostupné
Objednávky přes portál HITHIT
Vánoční cukroví bezlepkové 1kg
800 Kč bez DPH
920 Kč / balení
 
Momentálně nedostupné
Udělej radost
Vánoční mlsání pro milovníky čokolády
486,96 Kč bez DPH
560 Kč / balení
 
Detail
k vyzvednutí 21.12.
3 položek celkem