Vánoce

Vánoční cukroví od Tří fazolek již po čtvrté.

Vánoce 2023

Je to k nevíře, ale rok plyne jako voda a my každý rok touto dobou ve Fazolkách vymýšlíme kolekce vánočního cukroví. Letos tomu nebylo jinak. Cukroví je již na světě a my pro Vás pouštíme do světa naši letošní nabídku. Možná trošku dříve, než je zvykem, ale řídíme se heslem - Kdo je připraven, není překvapen. 🙂

V nabídce budou klasicky dvě možnosti - cukroví klasické a bezlepkové v balení po jednom kilogramu. Složení krabiček je neměnné, ale množství balení si můžete objednat kolik se Vám líbí. Cukroví dostanete v pohledné přírodní kraftové krabici s okénkem, takže je vhodné i jako dárek. Alergeny jsou uvedeny vždy u každého druhu v závorce. 

Objednávat je možné od dnešního dne do pondělí 4.12. a krabičky budou k vyzvednutí ve dnech 20. a 21.12. (středa a čtvrtek). Na výrobně bude v tyto dny plná vánoční vitrínka a k zakoupení budou také vánoční balíčky makronek a čajového pečiva (abyste si nemuseli ujídat z vánočního cukroví).

 

Dotazy zodpovíme na telefonním čísle 739404211 nebo na emailu chciochutnat@trifazolky.cz

Moc se těšíme na Vaše objednávky a ještě víc na vánoční setkání u nás na výrobně.

Mějte se moc hezky.

 

Vaše Fazolky.

 

!Upozornění! Naše výroba není čistě bezlepková, jedná se o smíšený provoz. Stopy lepku v bezlepkových dezertech tedy nemůžeme vyloučit. Jste-li silný alergik, raději nedoporučujeme pokoušet štěstí a naše dezerty doporučujeme těm z vás, kterým stopové množství lepku ve stravě nemůže způsobit zdravotní potíže.

Tip
Vánoční cukroví 1kg
1 017,39 Kč bez DPH
1 170 Kč / balení
 
Detail
k vyzvednutí 20. a 21. prosince
Tip Jsem bez lepku
Vánoční cukroví bezlepkové 1kg
1 086,96 Kč bez DPH
1 250 Kč / balení
 
Detail
k vyzvednutí 20. a 21. prosince
2 položek celkem